La Source De Romay 2 Pers 5 Min Paray

Belangrijkste voorzieningen

  • 35 m²

Locatie

    Deze 35 m² La Source De Romay 2 Pers 5 Min Paray Volesvres villa ligt op 2 km afstand van het Parc du Moulin Liron en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.

    Het Gemeentehuis is op wandelafstand van nog geen 20 minuten gesitueerd. Plaatsen van aanbidding in de omgeving zijn onder andere de Kapel van de Verschijningen, gelegen 1 km verderop. La Source De Romay 2 Pers 5 Min Paray villa is in de onmiddellijke nabijheid van de Chapelle de Romay gelegen.

    Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van het vakantiehuis. Le Val D'or, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt 1 km verder. Vervoersmogelijkheden in het gebied omvatten Le Seuil busstation, gelegen binnen 5 minuten wandelafstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 10:00
    Licentienummer63395145

    Kameropties bij La Source De Romay 2 Pers 5 Min Paray Volesvres

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Huisje met 1 Slaapkamer

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij La Source De Romay 2 Pers 5 Min Paray Volesvres

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van La Source De Romay 2 Pers 5 Min Paray Volesvres

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van La Source De Romay 2 Pers 5 Min Paray villa?
      Gasten van La Source De Romay 2 Pers 5 Min Paray villa kunnen onder andere de Basiliek van Paray-le-Monial (2 km), het Parc du Moulin Liron 2,1) en het Gemeentehuis 1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Source De Romay 2 Pers 5 Min Paray Volesvres